טרקטור לנדיני הינו מותג הטרקטורים הנמכר בישראל לשנת 2016. חברת דוד צ'פניק משווקת בהצלחה רבה את לנדיני כבר 20 שנה והשותפות כיום הינה חזקה מתמיד. מותג הטרקטורים של לנדיני המיוצר באיטליה נחשב לאחד המכובדים ביותר בענף המיכון החקלאי בעולם. כיום ישנם לחברה למעלה מ-20 סדרות שונות של טרקטורים בגדלים והספקים שונים של 50 כ"ס עד 240 כ"ס. הטרקטורים המתקדמים של לנדיני מיועדים לכלל העבודות כגון הפעלת קומביינים - נגררים, גידולי שדה, טיפולים שוטפים ברפתות ועוד.
 
 

טרקטור לנדיני – הטרקטור הנמכר בישראל לשנת 2016

המותג האיטלקי לנדיני (Landini) ניתן לזיהוי פשוט על ידי הטרקטורים הכחולים והייחודיים שהוא מייצג. טרקטור לנדיני הנמכר בישראל מזה עשרות שנים, הוא קודם כל טרקטור איכותי מיצרן אירופי אמין בשם ARGO TRACTORS. בכל הנוגע לבחירת טרקטור – המספרים אף פעם אינם משקרים, וטרקטורים מבית לנדיני זוכים שנה אחר שנה למספרים הגבוהים ביותר בתחום מכירות הטרקטורים החקלאיים בישראל. היתרון הגדול של טרקטורים לנדיני טמון במגוון הרחב של אפשרויות שמותג לנדיני מציע. את הטרקטורים ניתן לחלק לשני סקטורים עיקריים – טרקטורים לעבודות בשטחים פתוחים המגיעים עד לכושר עבודה של 190 כוחות סוס וכן טרקטורים קטנים אך חזקים לעבודות שונות במטע.

חברת דוד צ'פניק ובניו – היבואן הבלעדי של טרקטור לנדיני

המשווקים הרשמיים של טרקטורים מבית לנדיני בארץ הם היבואנים דוד צ'פניק ובניו – שיתוף פעולה מוצלח וארוך שנים הפך את מותג טרקטורים זה לשם דבר אצל כל קיבוץ, מושב וחווה חקלאית, והפך את דוד צ'פניק לכתובת המקצועית ביותר בכל הנוגע לטרקטורים ולמיכון חקלאי בכלל.