טרקטור כיסוח דשא

 
 
רוצים לכסח משטחי דשא גדולים ולא יודעים מאיפה להתחיל? עוסקים בתחום הגיזום או הגינון? צרו קשר עם נציגי דוד צ'פניק ובניו בע"מ.

חברת דוד צ'פניק ובניו בע"מ גאה להוביל את התחום של יבוא, שיווק ואחזקה של ציוד מכני הנדסי לתחומים שונים. אנו מעמידים לרשות הלקוחות צי מרשים של רכבי שירות ומקפידים על מכירת המותגים החדשניים ביותר בכל תחום.

ניתן להיעזר בנו לצורך רכישה של טרקטור ייעודי לכיסוח דשא בעל תכונות ייחודיות. זהו טרקטור המתאים למי שרוצה לכסח צמחייה בשטחים חקלאיים גדולים, או לחילופין לספק שירותי גננות וגיזום. מעבר לכך, יש הרבה לקוחות פרטיים המתעניינים בטרקטור כתחליף לאמצעי הגיזום המסורתיים.
 

כך בוחרים טרקטור לעבודות כיסוח דשא

 
יש הרבה סוגים של ציוד מכני חקלאי לתחום הגיזום, ולא כל הלקוחות יודעים כיצד לבחור את הטרקטור המתאים לצרכים שלהם. על מנת לעזור בנושא, כדאי להכיר את הקריטריונים הבאים:

  1. מותג – יש חברות מובילות המייצרות טרקטור כיסוח דשא ורצוי לתת להן עדיפות. חברות אלו מכירות היטב את התחום, ויודעות כיצד לענות על צרכי הלקוחות.
  2. טווח מחירים – באופן כללי, טרקטור חדש לעבודות גזם עולה מעל 40,000 ש"ח. עם זאת, יש הרבה הטבות ומבצעים מיוחדים אותם ניתן לקבל וכדאי לנצל טרם הרכישה.
  3. עוצמה – נהוג לחלק את הדגמים השונים של הטרקטורים על פי הספק. לדוגמא - חברת ברנסון מציגה את סדרה (00) המייצגת דגמים עם הספק של 18 כ"ס ועד 22 כ"ס. דגמים אלו ייחודיים לענף הגיזום הביתי וכן ניתן לחבר מוצרים נלווים כמו מעמיס קדמי ומכסחת דשא.

מעוניינים לשפר את מראה הגינה הביתית? חייגו למספר 1800-282-888, ובררו לגבי טרקטורון כיסוח דשא בעלות משתלמת.