מערבל בטון

 
 
בטון הוא מרכיב מהותי ועיקרי בפרויקטים רבים של בנייה ותשתיות, כאשר מגמה זו רק הולכת ומתרחבת מבחינת היקפי וסוגי השימוש בבטון. מערבל בטון הוא כמובן כלי חשוב מאוד בכל פרויקט או שלב שבו יש לבצע יציקות בטון, מכיוון שזהו הכלי ההנדסי שבו מכינים את הבטון ולרוב גם משנעים אותו מאתר ההכנה לאתר היציקה. מערבלי בטון נדרשים לביצועים מעולים ולעתים קרובות גם להגעה לאתרים מורכבים ולזוויות פריקה קשות. מסיבות אלו ועוד רבות אחרות, מערבל בטון CARMIX הוא בחירה מצוינת.

חברת דוד צ'פניק ובניו, המתמחה בכלים חקלאיים וציוד מכני הנדסי מעולה כבר יותר מ-40 שנה, גאה להביא לשוק הישראלי את מערבלי הבטון של המותג האיטלקי CARMIX, פתרון ייחודי ויעיל ביותר.

כיצד עובד מערבל בטון?

מערבל בטון מגבל (שם פעולת הלישה של תערובת הבטון) את התערובת (מלט, מים, חצץ וחול) עד להגעה למרקם ולאחידות הנכונה, כאשר המערבל יכול להיות נייח או נייד לשינוע הבטון לאתר היעד. הכלי שאליו שופכים את תערובת הבטון לצורך ערבול והכנה נקרא דוד, כשמנוע מסובב את הדוד לצורך ערבול. כאשר הבטון מוכן ומגיעים לאתר היעד שופכים אותו למיקום המתאים באמצעות השוקת המחוברת.

מערבל בטון הוא כלי כבד, והמשקל עולה כמובן כאשר הוא סוחב דוד מלא בבטון מתערבל. מעבר לכך שיש צורך מהותי בעבודה נכונה ועל פי הוראות בטיחות קפדניות, מדובר בכלי שחייב לעמוד בעומסי עבודה כבדים, לעבוד ברצף ולספק תוצאות מעולות בכל פעם.

מערבלי הבטון הייחודיים של דוד צ'פניק ובניו

רבים רגילים לראות בכבישים ובאתרי בנייה שונים את משאיות הבטון הוותיקות והמוכרות שלנו. הן מהוות נדבך חשוב מאוד בתעשיית הבנייה והתשתיות בישראל. אך חברת דוד צ'פניק מציעה כיום גם חידוש ייחודי ואיכותי מאוד לתחום הבטון והבנייה. מערבל בטון CARMIX הפועל למעשה כמפעל בטון נייד, כלי שמאפשר הכנה נוחה ומהירה של הבטון וגם יכול לנוע בחופשיות יתרה באתר הבנייה. אנו מציעים דגמים שונים של מערבלי CARMIX וכלים נלווים נוספים לעבודה אופטימלית.

מערבל בטון CARMIX מהווה בחירה מושלמת ומשתלמת עבור ארגונים ופרויקטים רבים מאוד בתחומי הבנייה והתשתיות. פנו אלינו היום לפרטים נוספים ותיאום הדגמה – 1800-282-888.