דוד צ'פניק ובניו בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
077-3336589
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מותג מוביל בתחומו הכולל מגוון רחב במיוחד של דגמי מלגזות חשמליות לשינוע סוגים שונים של מטענים החל מ-1.3 ועד 5.0 טון. המלגזה החשמלית של HYSTER בעלת הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בשוק אשר מתאימה לכל עבודה. הייתרון הייחודי של מלגזות אלו קשור בהנדסת האנוש חסרת התקדים למפעיל. המלגזות החשמליות של HYSTER מתאימות במיוחד למחסני מזון, בתי קירור ומרכזים לוגוסטים. שוק המלגזות רבוי במתחרים שאינם עומדים בקריטריונים השירות והאיכות. אנשי המכירות שלנו ישמחו לספק ייעוץ מקצועי לכל לקוח.

 
 
 
 
 
 

כאשר מגיעים לשטח אחסון פתוח או סגור, אזי נחשפים להמולת הפעילות של הובלת סחורות, משטחים וחפצים אחרים שונים. אחת התמונות הבולטות שקופצות לעין היא תנועת מלגזות שרוחשות בכל האתר ומשנעות את הסחורה. מלגזות מדגמים וגדלים שונים שבהן נעשה שימוש רב בגלל שניתן לכנותן "מלכות ההעמסה" ובמילים אחרות: כלי הרכב הנדרשים והפופולאריים ביותר בתחום שינוע המוצרים. מבין כל סוגי המלגזות ניתן לציין לטובה את המלגזות של חברת הייסטר. מלגזות חשמליות אלו נמכרות בכמויות גדולות הודות לאיכויות שלהן.


התאמה לשוק הישראלי

לקוחות רבים זקוקים למלגזות בגדלים שונים שמסוגלות לבצע הובלת משאות במשקלים שונים. מלגזה חשמלית מבית הייסטר יכולה להיות מותאמת לנשיאת משקלים שונים והחברה היצרנית מתאימה את המגוון הרחב שיש לה לדרישות השוק הבינלאומי. כל המלגזות מותאמות בצורה מושלמת גם לדרישות השוק הישראלי והן נדרשות במפעלים, במחסני שיווק של מוצרי מזון, בנייה ואחרים. לקוחות מתחום התעשייה, החקלאות, הבנייה ועוד ירכשו מלגזות חשמליות בהתאם לצרכיהם, לטעמם וליכולותיהם הכספיות. חברתנו, המשווקת את המלגזות, תסייע בייעוץ, בהדרכה ובתנאי תשלום נוחים.


הנדסת אנוש

מלגזה חשמלית מבית הייסטר מותאמת בצורה אופטימאלית לסביבת העבודה הנדרשת. מהנדסיה ויצרניה שמים דגש רב על הנדסת אנוש והמפעילים שלה נהנים מישיבה נוחה, ממדרגה מותאמת לעלייה קלה, מכסא מסתובב שמאפשר שליטה טובה בביצועיה, מנקודות אחיזה, ממרחב לרגליים ועוד. כמובן, שיש דגש על בטיחות מקסימאלית והדבר חשוב במיוחד בסביבת עבודה שיש בה עובדים, מבקרים ואפילו לקוחות שנקלעים לאזור ההעמסה בטעות או בשל סיבות אחרות. ניתן לקבל מפרט של המלגזה ולבדוק על פיו את הנתונים שלה.


תשתית מתאימה

מלגזה חשמלית מבית הייסטר היא מכונת העמסה שנוח ונעים לעבוד עליה, מצוידת במנגנוני בטיחות ומנגנוני התרעה לנסיעה אחורנית, ומאפשרת עבודה מהירה ויעילה בכל מקום. חברתנו, דוד צ'פניק ובניו בע"מ, מספקת את המעטפת הדרושה לתחזוקה מתאימה ולשירות תיקונים נדרש והכרחי. השירות ניתן במהלך תקופת האחריות וגם לאחריה וכולל רשת מוסכים וטכנאים המגיעים לתיקון אצל הלקוח. לחברתנו יש תשתית מעולה שכוללת מגוון מלגזות חשמליות, מנהלה מודרנית, שירות המלווה את הלקוח מרגע ההתעניינות ועד לרגע שהמלגזה מסופקת לו, וכמובן, שגם בהמשך הדרך.