אגף חלפים

 
 
 
 
במחסני החברה מוחזק מלאי עצום שבו מצויים אלפי סוגי חלקים מקוריים לציוד כגון מלגזות, טרקטורים ומנופים. המחלקה מונה בין השאר אנשי תמיכה טכניים אשר נותנים סיוע אישי ומותאם לכל לקוח באפיון התקלות וזיהוי החלפים הנדרשים. כמו כן, חברתנו שואפת לספק חלקים באיכות הגבוהה ביותר, המתוכננים ומיוצרים בהתאם לסטנדרטים העולמיים הקפדניים ביותר.
 
 
חלפים מקוריים: הרכבת חלפים לא מקוריים ושאינם עומדים בסטנדרטים עשוי לפגוע ישירות בביצועים של הציוד הנרכש. החלקים והשמנים המקוריים נמכרים ללקוח עם אחריות מלאה לאיכות וחלקם גם עם אפשרות החלפה במקרה של אי התאמה או כשל.

לחץ לעיון בקטלוג החלפים >>

מסננים: חשיבות הסנן\פילטר הינה קריטית לפעולה נקייה של המנוע לכן בדיקה תקופתית ו\או החלפה על פי הצורך חשובה ביותר בכל טיפול. המנועים הפועלים כיום הינם בעלי יכולת עבודה בתנאים קשים ובטמפרטורות גבוהות לכן חשוב לדאוג שהמסננים של המנוע הוכחו כאמינים, והכי חשוב, מקוריים מהיצרן.

שמנים: החלפת שמנים ופילטר אויר בתכיפות המומלצת בחלפים מקוריים חשובה ביותר לשימור מצב המנוע לכל סוגי הציוד הנמכרים בחברתנו. כמו כן, סוג השמן ומשקלו חשובים מאוד לשימור פעולה תקינה של המנוע ומשפיעים ישירות על כושר ומהירות הקירור. כל השמנים אשר נמכרים באגף החלפים הינם מהאיכות הגבוהה ביותר ומומלצים למותגי המלגזות והטרקטורים המיובאים על ידי החברה.
 
 
 
 
 
 
 
טופס הצטרפות למועדון הלקוחות -
הכרטיס מעניק 10% הנחה קבועה על החלפים הנרכשים מדלפק המחסן בלבד וכן הטבות נוספות בלעדיות.
ניתן גם ליצור קשר בטלפון 03-9533222 בשעות הפעילות.
 
השדות המסומנים ב * הינם שדות חובה
 
*
 
*
 
*
 
*
 
*