אגף חלפים 

במשרדי החברה החדשים במודיעין נבנה מרכז לוגיסטי ייעודי בו מוחזק מלאי עצום של חלקים מקוריים ואיכותיים עבור כלל הציוד המשווק ע"י החברה. אגף החלפים מונה בין היתר מלקטים, אנשי רכש ותמיכה טכניים הנותנים סיוע אישי ומותאם לכל לקוח באפיון התקלות וזיהוי חלקי החילוף הנדרשים עבור הטיפול בציוד. חברתנו שואפת לספק חלקים באיכות הגבוהה ביותר, המפותחים ומיוצרים בהתאם לסטנדרטים הקפדניים ביותר.

חלפים מקוריים:

 התקנת חלפים שאינם מקוריים ושלא עומדים בסטנדרטים עשוי לפגוע בביצועים של הציוד הנרכש. החלקים המקוריים נמכרים ללקוח עם אחריות מלאה לאיכות וחלקם גם עם אפשרות החלפה במקרה של אי התאמה או כשל.

מסננים:

 חשיבות הסנן\פילטר הינה קריטית לפעולה נקייה של המנוע לכן בדיקה תקופתית ו\או החלפה על פי הצורך חשובה ביותר בכל טיפול. המנועים הפועלים כיום הינם בעלי יכולת עבודה בתנאים קשים ובטמפרטורות גבוהות לכן חשוב לדאוג שהמסננים של המנוע הוכחו כאמינים, והכי חשוב, מקוריים מהיצרן.

שמנים:

 החלפת שמן בתכיפות המומלצת בחלפים מקוריים חשובה ביותר לשימור מצב המנוע לכל סוגי הציוד הנמכרים בחברתנו. כמו כן, סוג השמן ומשקלו חיוניים לשימור פעולה תקינה של המנוע ומשפיעים ישירות על כושר ומהירות הקירור. כלל השמנים וחומרי הסיכה הנמכרים באגף החלפים הינם מהאיכות הגבוהה ביותר ומומלצים למותגי המלגזות והטרקטורים המיובאים על ידי החברה.

דילוג לתוכן