השכרת ציוד חקלאי

 
 
החקלאות היא אחד המקצועות העתיקים בתולדות האנושות. לאורך מאות ואלפי שנים התוצר החקלאי היה מקור לפרנסה מצד אחד, ומקור לתזונה, נוי ובעל חשיבות אקולוגית מהצד השני. היבולים של ענף החקלאות הזינו את עולם החי ואפשרו את הגידול והשגשוג של התרבויות השונות משחר ההיסטוריה ועד היום. ניתן ללמוד על חשיבות ענף החקלאות בתרבות האנושית באמצעות ביטויים כגון לקצור את הפירות. או במילים אחרות – ככל שנשקיע יותר באדמה שלרשותנו, כך הפירות יהיו מתוקים יותר – במלוא מובן המילה...

כיצד אפשר להשקיע בצורה נבונה? הצורך בחיסכון בזמן ובאיכות ביצוע חסרת פשרות מתאפשרות בחקלאות המודרנית באמצעות ציוד חקלאי מתקדם. כיום, השכרת ציוד חקלאי כגון השכרת טרקטור או מלגזה הינה דרך נוחה ליהנות מיתרונות הציוד החקלאי מבלי הצורך לשאת בעלויות הקנייה והאחזקה שלו לעבודה בחלאות כמו הובלת דשנים. מבין מגוון החברות הקיימות כיום בשוק, "דוד צ'פניק ובניו בע"מ" נחשבת לחברה המובילה בתחומה. לחברה ותק של 35 שנים, בהן היא מייבאת את מותגי הציוד החקלאי המובילים בעולם. מצוינות המוצרים והשרות הניתן ללקוחות מאפשרים ללקוח להפיק את המרב עבור ההשקעה שביצע.

להשכיר ציוד חקלאי מצ'פניק

השכרת ציוד חקלאי בחברת "דוד צ'פניק ובניו בע"מ" מתחלקת למספר סוגים של ציוד: מלגזות, מספר סוגים של טרקטורים ומרסקת. המלגזות המיובאות הן מתוצרת חברת Manitou – המותג האמין והנמכר ביותר בעולם. זאת בשל יכולת העבודה בתנאי שטח קשים ובשל מגוון רחב של מלגזות המאפשר התאמה מרבית לצרכים השונים של כל לקוח: מלגזות חצר, מלגזות שדה ומעמיסים טלסקופיים להעמסה ולחפירה.

ציוד חקלאי נוסף שעומד לרשות הלקוח הוא מגוון טרקטורים מסוגים שונים. Landini – הטרקטור הכחול, מאפשר עבודה ממושכת ועיבודי קרקע קשים. McCormick – טרקטורים המאפשרים ביצוע עבודות חקלאיות "כבדות", כגון הפעלת קומביינים, טיפול ברפתות ועוד. Seppi - שם עולמי של מרסקות גזם ומתחחות גזם. מרסקות מסוג זה מאפשרות להימנע מקנסות בשל שריפת פסולת ואף מאפשרות קבלת מענק מהמשרד לאיכות הסביבה.
 
 
השכרת ציוד חקלאי