טרקטורים חקלאיים

 
 
הטרקטור לחקלאי הוא כמו הקטר לרכבת נוסעים, בלעדיו הדברים פשוט לא יכולים להתרחש במציאות החקלאית והטכנולוגית של ימינו. זוהי תלות חיובית, התקדמות טכנולוגית שאיפשרה לשנות מן הקצה אל הקצה את החקלאות בעולם ולשפר בצורה אדירה את התפוקה, היעילות והאפשרויות הגלומות כיום בחקלאות. טרקטורים חקלאיים משמשים את בעליהם לאורך שנים רבות של עשייה ועבודה מאומצת, כך שיש חשיבות עליונה לרכישת טרקטור אמין, עמיד ואשר מתאים בדיוק למשימות לשמן הוא נדרש במשק החקלאי.

טרקטור חקלאי משמש כיום לאינספור משימות וכאמור, משק חקלאי לא יכול להתקיים ולתפקד בלי כלים חזקים ורב-גוניים אלו. לרוב, הטרקטור ישמש לגרירה או דחיפה של כלי חקלאי נוסף, להעמסת משאות באמצעות כף העמסה או הרמה של משאות בעזרת אמצעי הרמה מתאים. למעשה, השם טרקטור מגיע אלינו מהשפה הלטינית, שבה משמעות המילה היא "גורר".

שלל סוגים ודגמים של טרקטורים חקלאיים

שוק הטרקטורים לחקלאות הינו מתקדם ומגוון מאוד, מבחינת סוגי כלים, יכולות, גדלים, מפרטים טכניים ושכלולים רבים הנמצאים בכלים השונים. יש טרקטורים קטנים ופשוטים המשמשים למשימות פשוטות וכלליות במשק החקלאי וישנם טרקטורים חקלאיים ענקיים ומשוכללים מאוד מבחינת יכולות והנדסת אנוש המשמשים לעיבוד שטחים עצומים.
בישראל, השוק החקלאי כולל בעיקר שלושה סוגים עיקריים של טרקטורים:

  • טרקטורים למטעים ולעבודות כלליות.
  • טרקטורים לגידולי שדה קטנים יחסית.
  • טרקטורים גדולים וחזקים לגידולי שדה בהיקפים גדולים.

חשוב מאוד להתאים טרקטור חקלאי למהות המשימות שאותן הוא יידרש לבצע. כך טרקטור מטעים צר וגבוה לא יתאים לצורך חרישת שדה וגם טרקטור גידולי שדה גדול ומשוכלל לא יוכל להיכנס ולתמרן בתוך שורות עצי פרי במטע. יש להתחשב בהיבטים כמו רוחב וגובה, חוזק, יכולת גרירה והרמה, עם או בלי קבינה סגורה, אבזור תא הנהג, אפשרות לחיבור ציוד נלווה לטרקטור וכן הלאה – אנשי המקצוע של דוד צ'פניק ובניו יודעים להתאים עבורכם ויחד איתכם את הטרקטור המושלם לצרכים ולתקציב.

מותגים מעולים, רב גוניות בשימושיות ומחירים מנצחים

טרקטורים חקלאיים קונים אצל דוד צ'פניק ובניו, חברה ממובילות השוק בישראל ועם יותר מ- 40 שנות ניסיון. אנו מציעים את כל סוגי הטרקטורים החקלאיים בהתאמה אישית מלאה, רק מבית מותגים אמינים ואיכותיים ומחירים מנצחים. התקשרו עוד היום ואתם בדרך לטרקטור חדש למשק – 1800-282-888.
 
 
 
טרקטורים חקלאיים - טרקטור מטעים REX3-F