מכירת מנופי סל

 
 
מנופים על כל סוגיהם ניתן לרכוש, למכור ולהשכיר. ניתן כמובן לקנות מנוף יד שנייה, דבר שמאוד נהוג לעשות כיוון ומדובר בעלויות יקרות יחסית. מנוף סל הוא מנוף שמורכב על כלי רכב צר, מנוף הסל מאפשר עבודה באזורים צרים וקטנים. העבודה במנוף סל נעשית ע"י שלושה אנשים עיקריים – הנוהג ברכב, המכוון את המנוף והאדם שנמצא בסל המנוף ומבצע את העבודה הנדרשת.

היכן מתבצעת מכירת מנופי סל?

מנוף סל למכירה תמצאו בחנויות שונות העוסקות בשירותי בנייה ותחזוקה שונים. מדובר בחברות גדולות מאוד העוסקות ביצורים מסוג זה והאכסון של מנופי סל, לא תוכלו מן הסתם למצוא בחנות ברחוב.

רצוי מאוד טרם רכישת מנוף סל במקום ספציפי אחד, לעשות סקר שוק. לבדוק אילו חברות מציעות מכירה של מנופי סל חדשים ויד שנייה, איזו חברה מציעה את המחירים הטובים ביותר, האם מנוף הסל תקין, האם החברה מקצועית ובעל היתר רשמי לייצור מנופי סל וכו'. מנופי סל משמשים לעבודות חשמל, עבודות צבע, שיפוצים, גיזום עצים, מכבי אש ועוד. על כן, הבטיחות היא קריטריון מספר אחד ברכישת מנוף סל.

יתרונות ברכישת מנוף סל

הזרוע של מנוף סל ניתנת לכיוון המתואם באופן אישי. ניתן להגביה ולהנמיך את הזרוע, להוביל את הסל למקומות צרים ובכך לקיים עבודות שדורשות עדינות מסוימת כהלכה. מנוף סל מאפשר עבודה בטוחה ונוחה בשימוש בשתי הידיים, בניגוד לעבודה עם סולם למשל. מנוף סל חוסך את הזמן והמשאבים הכספיים של הקמת פיגומים. רכישה של מנוף סל יכולה לחסוך בעלויות רבות בזמן העבודה, בין אם מדובר בבנייה, שיפוץ או צביעה – שכן חוסכים את העלויות של פיגומים, חוסכים זמן יקר, וכולנו יודעים שזמן זה כסף וחוסכים השקעה כלכלית נרחבת במשאבים נוספים.
 
 
מנוף סל למכירה - דוד צ'פניק ובניו