מנופים להתקנה על רכבים

 
 
אם הנכם עובדים בתחום הבניין, החקלאות והרכב תשמחו לשמוע ש"דוד צ'פניק ובניו" מציעים עבורכם מנופים חדשים לקנייה ושימוש עצמאי על רכבכם. ישנם שני סוגי מנופים מנופי סל ומנופי נישא. שני המנופים הללו מותקנים על משאיות וניתן לעשות בהם שימוש מהמשאית עצמה. ישנם שני הבדלים גדולים בין שני המנופים. האחד, הינו המנוף הנישא. מנוף זה מותקן על משאיות ומטרתו העיקרית היא הורדת של פיגומים ובלוקים כבדים מבניינים גבוהים או העלאה של צנרות, חשמל ובטון למקומות גבוהים באתרי בנייה. המנוף יכול להרים עד 45 טון/מטר.

סוגים נוספים של מנופים

סוג נוסף של מנוף הינו מנוף הסל – החלק העליון שלו נראה כמו סל ולכן שמו. השימוש העיקרי במנוף זה נעשה בעמידה עליו לצורך הורדה של גזמי עץ שונים או פיגומים של מבנים שונים או לחילופין לצורך עבודה במקום גבוה כך שהסל מגן על העומד עליו מפני נפילה. ישנם מספר דגמים של מנופים למשאיות אלו ויתרונותיהם כוללים הזזה של הבום 180 מעלות וכן הזזה של המנוף עצמו 360 מלעלות כלומר סיבוב שלם.

ב"דוד צ'פניק ובניו" תוכלו למצוא ציוד הרמה כגון מנופים אלו לקנייה עצמאית ולקבל הסבר מפורט על הדגמים המיוחדים הקיימים בכל סוג. כמו כן תוכלו למצוא ציוד יד שנייה וחלפים מקוריים הקשורים לתחום הטרקטורים, המלגזות, המשאיות והרכב לקנייה. אז כנסו לאתר ומצאו את הדגם שמתאים לכם ביותר ובעזרת האפשרות של "צור קשר"- מלאו את פרטיכם האישיים ואנחנו נחזור אליכם עם הצעת מחיר עניינית. כי שנים של נסיון עושות את שלהן.

 
מנופים להתקנה על רכבים