מחירי מנופים

 
 
רכבים רבים משמשים את התעשייה לפעילויות שונות. בנייה, מפעלים, שירותים עירוניים ועוד. מנופיים מגיעים כרכב משא בתוספת זרוע ההנפה, וכך גם ניתן לקנות אותם. המטרה של המנופים היא הרמת משא כבד, לצורך אותה מטרה המנוף בנוי באופן שמאפשר לו לעבוד על אף מגבלות שונות קבועות או בשטח. לכל מנוף יש גודל ונתונים אחרים משלו, מכיוון שהוא מותאם לעבודות ספציפיות (הרמת משקל מסוים עד לגובה מסוים, יכולת תמרון של הזרוע המרימה ועוד).

מה קובע למנופים מחירים?

לכל רכב יש את התכונות שלו, כמובן שמנוף שמתוכנן להרים לגובה רב יותר יהיה עשוי מבסיס רכב גדול יותר, כדי להגדיל את מרכז הכובד ולהוסיף תומכים מסוימים במשאית על מנת שתהיה יציבה. עבודה בסביבת מנופים עלולה להיות מסוכנת, לכן יכול להתלוות לה ציוד נלווה כמו עגורנים או רכבים שונים שעובדים בגובה כגיבוי. מנוף הינו קיצור דרך אופציונאלית ולעתים אף הדרך היחידה לעמוד במשימה מסוימת כמו הרמת ציוד או אנשים לגובה רב. כל חברה מקצועית או בעל מקצוע אשר מעוניין ברכישת מנוף, חייב לקחת בחשבון את תנאי השטח אליהם הוא אמור להתאים את המנוף, וכך משתנה גם מחירו. לעבודות לטווח הארוך ניתן לקנות מנוף – גם אם הינו יד שניה, ולטווח קצר ניתן לשכור את המנוף באופן נקודתי.

קנייה והשכרה של מנוף

תוכלו למצוא את הדגם הרצוי בחנויות המובחרות לכלי רכב כבדים. ישנן חנויות ותיקות העוסקות במכירתם של מנופים וחלקי החילוף שלהם, אולם תוכלו למצוא גם מנופים יד שניה ששופצו ועברו טיפול – גם עליהם ישנה אחריות משום שהטיול נעשה בידי החנות. בררו את התנאים הנלווים לרכישת מנוף על חלקיו המקוריים כדי להבטיח את איכות ואורך חיי החומר.