פרופיל החברה

 

חברת דוד צ'פניק ובניו  פועלת משנת 1973 ביבוא, שיווק ואחזקת מותגי צ.מ.ה מהמובילים בעולם, תוך הקפדה מתמדת על שירות איכותי וזמין. החברה מעסיקה כ 100 עובדים בשלושה סניפי מכירות ושירות בארץ; סניף המטה בפארק הטכנולוגי במודיעין בו נמצאים משרדי ההנהלה והמוסך המרכזי וסניף חיפה המשרת את איזור הצפון. החברה מייצגת יצרנים מובילים מאירופה, ארה"ב ואסיה אשר נחשבים למותגים האיכותיים ביותר בתחומם בכל הנוגע לציוד מכאני הנדסי המיועד לענפי התעשייה, החקלאות והתשתיות.


המקור להשראה וגאווה – דוד צ'פניק ז"ל

את החברה המשפחתית מלווים מזה עשרות שנים אלפי לקוחות מסורים בארץ ובעולם החל ממפעילי ציוד פרטיים ועד לחברות הגדולות והמובילות במשק. כמו כן, צ'פניק הינה ספק ותיק של משרד הביטחון, חברת החשמל, נמלי חיפה ואשדוד ועוד מספר חברות ממשלתיות שונות המביעות אמון מלא בחוסן הכלכלי של החברה.


המקור להשראה וגאווה – דוד צ'פניק ז"ל

החברה מתגאה במחלקת שירות רחבה וחזקה אשר כוללת תומכים טכניים הנותנים מענה מהיר ומקצועי לקריאות השירות הנכנסות וכן מתפעלת צי ניידות המספקות שירות אחזקה בכל הארץ.

באגף החלפים הכולל את מחסני החברה מוחזק מלאי החלפים המקוריים לכלל הציוד הנמכר על ידי החברה. צוות המחסן כולל בין השאר אנשי תמיכה טכניים אשר נותנים סיוע ללקוח באפיון התקלות וזיהוי החלפים הדרושים. לתומכים הטכניים ישנה גישה ישירה למרכזי התמיכה הממוחשבים של היצרנים וכן הם מקבלים הדרכות ועדכונים שוטפים על מנת לשמר את הידע והשירות. בחברה שואפים לאחסן את הרוב המוחלט של החלפים הדרושים למלגזות, לטקטורים ולכלל המוצרים כך שבמקרה של תקלה, זמן ההמתנה ללקוח יהיה מנימאלי.

לחברה מוסך מרכזי אשר משמש לתיקונים, טיפולים שותפים ותחזוקת מגוון הציוד המכאני הנמכר על ידי החברה. המוסך ממוקם בסניף המרכזי של החברה במודיעין והוא משתרע על שטח של כ8000 מ"ר. המוסך כולל את הציוד המקצועי הרלוונטי ואנשי המקצוע הנדרשים לתיקון תקלות במערכות אלקטרוניות ממוחשבות, במערכות הידראוליות, וכן עבודות פחחות וצבע לכלל המותגים הנמכרים בחברה. חשוב להזכיר כי כל אנשי המוסך וניידות והשירות הם בעלי ניסיון רב שנים וכן עוברים הכשרות בארץ ובעולם על מנת להתעדכן באופן שוטף בשינויים או החידושים בתחומי הצמה השונים.
החברה פועלת על פי תקנים מחמירים ומוסמכת ISO9001 וכן תקני איכות הסביבה.

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר – צור קשר עכשיו

    דילוג לתוכן