ציוד משומש למכירה

 
 

בחברה קיים מלאי מרשים של ציוד בבעלות קודמת כגון מלגזות, טרקטורים ומחפרונים הניתנים לקנייה מיידית. כל הכלים המשומשים במצב מכני מצוין, חברת דוד צ'פניק אינה רוכשת ציוד שאינו נבדק על ידי אנשי המוסך ומחלקת המכירות. ניתן לקבל מימון לרכישה על פי גודל העסקה ותנאי החברה בלבד. (המידע מטה כפוף לשינויים במלאי. טלח)

 
 
 
 
 
 
 

מלגזות יד שנייה רוכשים רק מדוד צ'פניק ובניו

כשרוצים לרכוש מלגזה משומשת חשוב מאוד לדעת שהמלגזה נבדקה על ידי אנשי מקצוע וכי בוצעו בה כל התיקונים וההכנות הנדרשות ללקוח. חברת דוד צ'פניק מתמחה מזה שנים בקניית מלגזות יד שנייה ושיפוצן עד לרמה שלא ניתן להבחין כי מדובר במלגזה משומשת. במלאי החברה יש מבחר רב של מלגזות וציוד הרמה החל ממלגזה חשמלית קטנה ועד למלגזה דיזל המשנעת משקלים כבדים במיוחד. כמו כן לחברה מבחר רב של מלגזות שדה יד שנייה ומעמיסים טלסקופיים משומשים הייעודיים לעבודות בנייה שונות ולחקלאות. אז צרו קשר עוד היום לקבלת מידע על מלאי הציוד המשומש שברשותנו.


מעוניינים לקנות טרקטור יד 2? הגעתם למקום הנכון!

בנוסף למגוון מלגזות וציוד הרמה משומש חברת דוד צ'פניק מחזיקה מבחר של טרקטורים חקלאיים יד שנייה. בדרך כלל הטרקטור המשומש נקנה מלקוח קיים בעסקאות טרייד אין ולאחר מכן עובר שיפוץ וחידוש כללי במוסך המרכזי. לכן, כשחושבים לקנות טרקטור יד 2, כדאי לפנות קודם ליבואן המוביל בארץ בשיווק טרקטורים חקלאיים – דוד צ'פניק ובניו.