ציוד נלווה לטרקטור

 
 
המילה טרקטור מקורה בשפה הלטינית, כאשר המשמעות המקורית של השם היא "גורר" או "מושך". זהו כלי רכב כבד וחזק, שייעודו העיקרי הוא לרוב משיכת כלים ואמצעים אחרים. הטרקטור מהווה פריצת דרך משמעותית ביותר בחקלאות ובמיכון בכלל, כאשר הוא החליף את השוורים אשר משכו מחרשות ואיפשר לבצע אינספור משימות ביעילות מדהימה, במהירות ומבלי להסתמך על כוח אדם גדול. כיום יש בשוק מגוון אדיר ואינסופי של טרקטורים מכל הסוגים, מותגים, גדלים, מפרטים טכניים ושכלולים שונים. אך לצד טרקטור איכותי, מתאים, חזק ואמין, יש גם לבחור בקפידה ובחוכמה ציוד נלווה לטרקטור אשר יאפשר לכם את הטוב ביותר מבחינת יעילות, תפוקה, אמינות ואיכות.

לצד יבוא, אספקה ואחזקה של מותגי טרקטורים מובילים, חברת דוד צ'פניק ובניו מייבאת מותגים מעולים ורב גוניים של ציוד נלווה לטרקטורים, כך שעבור רבים מלקוחותינו אנו מספקים את כל צרכי המיכון למטע, למשק או לשדה תחת קורת גג אחת.

כלי העבודה העיקרי של החקלאי

הטרקטור הוא כלי העבודה העיקרי, ולעתים החשוב ביותר, של החקלאי, החל מגידולי מטעים ועד לגידולי שדה בהיקפים עצומים. הטרקטור גורר או מושך אמצעי מיכון אחרים דוגמת מחרשות, משדדות, מתחחות, מרסקות גזם, מכסחות, דיסקוס, מזרעות, מגובים, מכבשי חבילות ועוד.

אי אפשר לדמיין כיום את עבודת החקלאות ללא טרקטורים ומיכון חקלאי ייעודי, וטוב שכך, כי כלים אלו קידמו את החקלאות פלאים וממשיכים לעשות זאת בכל עת. בחברת דוד צ'פניק ובניו אנו פועלים לפי עיקרון זה ומקפידים לעבוד רק עם המותגים הטובים ביותר במוצרים שאותם אנו משווקים בקטגוריית ציוד נלווה לטרקטור:

  • מתחחות ומרסקות לטרקטורים – מגוון רחב של דגמים מבית מותג CELLI האיטלקי.
  • מכסחות דשא וגידולים לטרקטורים – בגדלים שונים ולסוגי שטחים שונים, מבית מותג FELLA הגרמני.
  • ציוד נלווה לעבודות חקלאות, בנייה ותשתיות - מבית המותג האיטלקי המוביל GF GORGINI המייצר, למשל, מטאטאי כבישים, מפלסות, מקרצף כבישים, מקדח וחיבור מחפרון.


רוכשים ציוד נלווה אמין ועמיד בצ'פניק

ציוד נלווה לטרקטור הוא תוספת הכרחית להשלמת אינספור משימות חקלאיות המבוצעות ע"י טרקטורים. זהו ציוד שעובד קשה וחייב להיות אמין, עמיד ומתאים למשימה – בדיוק מה שתמצאו אצל דוד צ'פניק ובניו. התקשרו עוד היום לפרטים נוספים, מחירים ותיאום הדגמה – 1800-282-888.
 
 
 
ציוד נלווה לטרקטורים