מלגזות חשמליות

מותג מוביל בתחומו הכולל מגוון רחב במיוחד של דגמי מלגזות חשמליות לשינוע סוגים שונים של מטענים החל מ-1.6 ועד 16 טון. המלגזה החשמלית מבית הייסטר (HYSTER) בעלת הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בשוק המותאמת אישית לכל סוג עבודה. הייתרון הייחודי של כלים אלו נובע מהנדסת האנוש חסרת התקדים למפעיל המאפשרות התאמה אישית לעבודות שינוע במחסני מזון, בתי קירור ומרלוגים. שוק המלגזות בישראל רבוי במתחרים שאינם עומדים במדדי השירות והאמינות שמותג הייסטר מספק מזה שנים רבות.

מלגזות חשמליות למכירה

whatsapp button

 

מלגזות חשמליות מבית הייסטר (Hyster), מותג המלגזות המוביל בעולם, הינן חוד החנית של החדשנות הטכנולוגית מבחינת הביצועים והן בהנדסת אנוש חסרת התקדים למפעיל, מה שמאפשר הלימה בין עבודות שינוע במחסני מזון, בתי קירור ומרלוגים והמפעיל. עם מלגזות חשמליות הייסטר תקבלו את התשואה המרבית להשקעה!

 

הייסטר מציעה מגוון דגמי מלגזות חשמליות לשינוע סוגים שונים של מטענים עד 16 טון!

 

מלגזות חשמליות מבית HYSTER, נחשבות למלגזות עם אמינות אגדית ועוצמה ממותג בין לאומי. הן בנויות לעבודות מאתגרות במיוחד גם בסביבות קשות.

 

מלגזות חשמליות הייסטר מציעות שורה ארוכה של יתרונות:

 

הנדסת אנוש המתקדמת בעולם– חברת HYSTER פיתחה הנדסת אנוש יוצאת מן הכלל, עם דגש לנוחות וביטחון המפעיל ומציעה מבחר רחב של תאי מפעיל התורמים להגדלת התפוקה ויציבות בביצוע יישומים קלים עד כבדים. לשם כך, מלגזה חשמלית הייסטר מצוידת בממשק מתקדם המושג ע"י עיצוב ארגונומי ייחודי. הקבינה של המלגזה מרווחת. מושב נוח, שדה ראייה מורחב, בקרת תצוגה, דיווח תקלות למפעיל ומשענת יד המתכווננת מאפשרים עבודה מהירה, נינוחה ויעילה.

 

שדה ראיה רחב- מלגזות חשמליות הייסטר מובילות בקטגוריה בנושאי הנדסת אנוש ונוחות למפעיל. מלגזה חשמלית הייסטר מאפשרת שדה ראייה מעולה לכל הכיוונים, בייחוד דרך התורן. ראות מצוינת מאפשרת שינוע בטיחותי ובטוח של מטענים.

 

בטיחות ונוחות בעבודה- מלגזות הייסטר פותחו עם דגש לתא מפעיל בטיחותי עם נוחות מקסימלית המספק סביבת עבודה אופטימאלית מבחינה בטיחותית ויציבות מרבית בהעמסה בכל תנאי הפעלה של המלגזה. הן יציבות עם טווח הרמה שנע בין 1.6 ועד 16 טון.

 

מלגזה חשמלית בהתאמה אישית- דוד צ'פניק ובניו מציעה מגוון רחב של מלגזות חשמליות לכל צורך, מלגזות קומפקטיות ומלגזות ענק, בעלות 3 או 4 גלגלים, במבחר גבהי הרמה, בהתאמה אישית לכל לקוח.

 

בקרת תצוגה מתקדמת- הממשק הטוב ביותר האפשרי בין המלגזה החשמלית והמפעיל! בקרת תצוגה ודיווח תקלות למפעיל VCM SYSTEM לבטיחות ונוחות מרבית.

 

יעילות וחיסכון באנרגיה- צריכת החשמל הנמוכה ביותר בשוק או הנמוכה ביותר בקטגוריה! נוסף ליעילות בתפעול והפחתת עלויות ע"י מערכת.

 

אמינות- מלגזות הייסטר רכשו לעצמם עם השנים רמת אמינות אגדית, ולא בכדי. הייסטר הינו מותג המלגזות מספר 1 בעולם הידוע באיכותו ובחדשנות טכנולוגית מתמדת. הנדסת אנוש המתקדמת בעולם ומערכת הבקרה הייחודית מספקים רמה גבוהה של אמינות שלא ניתן להתחרות בה.

אייקונים מלגזה חשמלית

חברת דוד צ'פניק ובניו בעלת ניסיון של מעל ל- 50 שנה בייבוא ושיווק מלגזות בישראל מהשורה הראשונה! מלגזות חשמליות מבית המותג העולמי HYSTER מספקות לך את העוצמה הנדרשת כדי להתמודד עם המשימות המורכבות ביותר ולטווח רחב במיוחד של משימות.

 

מחפש מלגזה חשמלית ? רוצה להתייעץ לפני קניה/ מכירה מלגזת דיזל ? פנה אלינו בכל שאלה.

בית דוד צ'פניק החדש - בפארק הטכנולוגי, מודיעין.

03-9533200

צרו עמנו קשר

    דילוג לתוכן