היכן לקנות טרקטורים

 
 
החקלאות הישראלית ידועה בארץ עצמה ובעולם כולו כאיכותית, יעילה, מתקדמת וחדשנית. זאת הודות לכוח אדם מעולה וידע מקצועי שנרכש לאורך השנים, אך כמובן שגם הודות לעבודה נכונה וחכמה עם מיכון חקלאי וציוד מעולה. בחברת דוד צ'פניק ובניו אנו גאים להיות שותפים להצלחה זו של החקלאות הישראלית, בתור ספק טרקטורים וציוד מכני הנדסי לחקלאות ולתעשייה כבר יותר מ-40 שנה.
תחומים כמו חקלאות, לוגיסטיקה ותעשייה עדיין נסמכים מאוד על כוח עבודה, על עבודת שטח ועל ייצור פיזי של תוצרת וסחורות, אך זהו גם תחום טכנולוגי מאוד. הטכנולוגיה מהווה מרכיב חשוב מאוד בהצלחת החקלאות והתעשייה בישראל, כאשר היבט משמעותי של טכנולוגיה זו בא לידי ביטוי במיכון ייעודי ומתקדם. חברת דוד צ'פניק ובניו מספקת למגוון ענפים במשק הישראלי ציוד מכני הנדסי דוגמת טרקטורים, מלגזות, מנופים, אביזרים נלווים, חלקי חילוף מקוריים ועוד. אז אם שאלתם את עצמכם היכן לקנות טרקטורים – הגעתם למקום הנכון ונשמח לסייע לכם לצמוח, לפרוח ולהצליח בעזרת כלים מעולים.

סוגי הטרקטורים העיקריים בחקלאות הישראלית

החקלאות הישראלית עושה שימוש בשלושה סוגים עיקריים של טרקטורים, ואינכם צריכים לשאול את עצמכם היכן לקנות טרקטורים אלה. את כולם אנו בדוד צ'פניק ובניו מספקים.
  • טרקטור מטעים: טרקטור ייעודי למטעים שונים. זהו טרקטור צר ונמוך שיכול לעבור ולתמרן בקלות בין שורות העצים. כלים אלו מספקים לרוב 40-10 כוחות סוס ומציעים יכולת הרמה של טון אחד.
  • טרקטור גידולי שדה קטן: טרקטור רחב וגדול יותר, מותאם לעיבוד שטחים בגודל כמה מאות דונם ומספק 100-150 כוחות סוס ויכולת הרמה של כ-2 טון.
  • טרקטור גידולי שדה גדול: גדול וחזק במיוחד, עם יכולות טכנולוגיות מתקדמות. מתאים לעיבוד אלפי דונם של שטח חקלאי פתוח, מספק יותר מ-150 כוחות סוס ויכולת הרמה של כ-10 טון.

טרקטורים רוכשים אצל דוד צ'פניק ובניו

בחירה בחברת דוד צ'פניק ובניו כתשובה לשאלתכם היכן לקנות טרקטורים מבטיחה רכישה של כלי איכותי, מותאם אישית עבורכם, אמין, חזק ועם מגוון אפשרויות תשלום העונות לצרכים שלכם. בחרתם צ'פניק - בחרתם כלי מעולה, מפנק וחסר פשרות. התקשרו היום – 077-3336589.
 
 
 
טרקטור מקורמיק סדרה X8