טרקטור למכירה

 
 
החקלאות הישראלית לא היתה מצליחה ומתקדמת כל כך ללא כוח עבודה מעולה ואידיאולוגי, אך גם לא בלי מיכון חקלאי מתקדם שעזר ועוזר לייעל, לשכלל ולשפר אותה ואת תוצרתה. ישראל נחשבת מעצמת חקלאות עולמית, בזכות ולא בחסד, הרבה בגלל שהחקלאי הישראלי ידע ויודע לאמץ פיתוחים טכנולוגיים ומיכון ייעודי. חברת דוד צ'פניק ובניו היא חלק מההצלחה הזו בזכות הכלים והציוד שהיא מספקת לחקלאים הישראלים כבר יותר מ-40 שנה. אז אם אתה מחפש טרקטור למכירה, הגעת למקום הנכון ונשמח למצוא ולמכור לך את הכלי המושלם עבורך.

חברת דוד צ'פניק ובניו מייבאת, משווקת ומתחזקת טרקטורים, מלגזות, מנופים וציוד נלווה לענפי החקלאות, התעשייה, התשתיות, הבנייה והלוגיסטיקה, כאשר כל הכלים הינם מבית מותגים בינלאומיים איכותיים ומוכרים.

התאמת הטרקטור הנכון עבורך

טרקטור חדש הוא "פינוק" אמיתי לחקלאי, אך הוא בעיקר אמצעי מצוין לייעול תהליכי עבודה, לזירוז העבודה, להגדלת התפוקה ולחיסכון בכוח אדם במקרים רבים. כמובן שיש צורך משמעותי להתאים את הטרקטור הנכון לצרכים, לתנאים ולתקציב שלך, בזה אנחנו בדוד צ'פניק ובניו מתמחים.

בישראל קיימות שלוש קטגוריות עיקריות של טרקטורים לחקלאות, בהתאם לדרישות ולמאפייני העבודה: טרקטור מטעים, טרקטור גידולי שדה קטן וטרקטור גידולי שדה גדול. אנחנו משווקים את כל סוגי הטרקטורים האלו ומציעים ניסיון של שנים להתאמה אישית אופטימלית בין הקונה לטרקטור, הכול בשקיפות מלאה ואמינות ללא פשרות.

התאמת הטרקטור לקונה מתבססת, בין היתר, על סוג העבודה, כוחות הסוס של הכלי, יכולת הרמה, גודל השטח המעובד, תקציב רכישה, עלויות אחזקה ועוד.

טרקטור קונים אצל צ'פניק!

חברת דוד צ'פניק ובניו מציעה קטלוג איכותי ומגוון של טרקטורים לחקלאות ולמגזרי פעילות נוספים במשק הישראלי. כך תוכלו לרכוש טרקטור לנדיני למטעים, גינון ושאר משימות בשטח, טרקטורים גדולים וחזקים מבית מקורמיק או טרקטור ברנסון המציע מגוון רחב של כלים ותוספות. בנוסף לטרקטור למכירה, ניתן למצוא אצלנו גם מלגזות בכל הגדלים והסוגים, מנופים מסוגים שונים ואביזרים למיניהם כגון מכסחות, מרסקות, מתחחות, יישומים למלגזות וציוד נלווה לצמ"ה. אצלנו תקבלו את הטוב ביותר מבחינת מותגים, אמינות, מחירים ואחזקה לאורך חיי הכלי, אז התקשרו היום והתקדמו לטרקטור חדש – 1800-282-888.
 
טרקטורים למכירה-טרקטור ברנסון 5825R