מלגזות מריוטי – המלגזות הזעירות והייחודיות בעולם

 
יצרן המלגזות האיטלקי מריוטי (Mariotti) מתמחה בייצור מלגזות חשמליות זעירות כבר עשרות שנים, ותופס כיום את מרבית השוק בכל הנוגע למלגזות מסוג זה בעולם. מלגזות מריוטי הן קודם כל מלגזות איכותיות – הרבה לפני שמתחשבים בגודל שלהן מתחשבים באיכות העבודה ובאמינות הבלתי מתפשרת שלהן. החלקים והחלפים השונים במלגזה מבית מריוטי הם באיכות הייצור וההרכבה מהגבוהים ביותר, כך שמדובר בכל מקרה ברכישה אמינה.


בשנים האחרונות ועם התייקרות מחיר שטחי התעשייה והמסחר נוצר צורך בהגדלת שטחי המחסנים –מה שדורש עבודת מלגזות יעילה במרחבים קטנים ומצומצמים הקשים לתפעול. צורך זה גרם לפיתוח תחום המלגזות הקטנות והזעירות – וכשמתכוונים למלגזות זעירות, מתכוונים למריוטי.
כאמור, היתרון העצום של מלגזות מבית מריוטי הוא בכל הנוגע לעבודת מלגזות חשמליות זעירות – מלגזות מבית מריוטי הן מלגזות שרוחבן המקסימלי הוא פחות ממטר וכולם נכנסות בקלות למעלית או למרחב תמרון צר בתוך מחסן ממוצע. כך ניתן לייעל את העבודה גם במרחבים בהם חשבנו שלא ניתן לעשות זאת – והדבר המדהים באמת הוא הנדסת האנוש הגבוהה, שבאמצעותה המפעיל כלל לא מרגיש בעיה של מקום או מרחב .


כל מפעל או בית עסק פועל על פי תכנון כספי ותקציב מסודר. יש לו סעיפי הכנסות והוצאות והצורך בקיצוץ הוצאות נדרש מאוד. קיצוץ בהוצאות, מתבטא, בין היתר, בהקטנת שטח העסק כולל המחסנים שלו, בין אם הם פתוחים או סגורים. במחסנים סגורים קטנים קיים מרחב קטן, יחסית, ואת ההעמסה והובלת המטענים והמשטחים השונים יש לעשות בעזרת מלגזות קטנות המותאמות לכך. מלגזות חשמליות מתוצרת מריוטי הינן מהמלגזות המובילות בתחום ומוצעות ללקוחות מתחומים שונים לטובת עסקיהם.

התאמה מושלמת למקומות צרים

מלגזות חשמליות מבית מריוטי הינן בעלות כושר הרמה מוגבל ביחס למלגזות גדולות אבל הן נדרשות בשל מימדיהם הזעירים. יש להן יכולת לעבור במקומות צרים ובין שורות מדפים צפופים. הן בעלות כושר תמרון גבוה ומסוגלות להיכנס גם למעליות. מידותיהן ומשקלן מאפשרים ניוד בטוח במעליות משא המותאמות לכך, ובצורה כזאת הן יכולות לנוע בתוך מפלסים שונים. דבר זה מגדיל את הניידות שלהן וחוסך ללקוחות הרבה כסף. מלגזה אחת יכולה לשרת מחסנים שנמצאים במפלסים שונים ביעילות מרבית. תפעולה הקל והנוח מאפשר למפעיליה סביבת עבודה נעימה.

הנדסת אנוש

יש דגש רב על נושא הנדסת אנוש והיכולת לשלב בין מימדים קטנים לנוחיות תפעול מרשימה מאוד. המלגזה איכותית, אמינה ובטיחותית ומצוידת במפרט המותאם בצורה מושלמת להעמסת סחורה במחסנים צפופים. הדבר מתבטא ביכולת הרמה גבוהה, ברוחב הקטן ממטר, בהגה כוח המקל על הסעתה ועוד. ברשות חברתנו מגוון רחב של מלגזות מתוצרת מריוטי וכל לקוח יכול למצוא את זאת המתאימה לו ביותר. בין הלקוחות שנזקקים למלגזות קטנות אלו ניתן למנות: מפעלים, מחסנים, חברות שיווק, סופרמרקטים ועוד רבים אחרים.

תפעול מהיר

המלגזות החשמליות הינן חרישיות ומותאמות לסביבות עבודה שונות שכוללות עובדים, מבקרים ואורחים וגם לקוחות שמגיעים לצורך רכישת מוצרים. מלגזות חשמליות מבית מריוטי אמורות להיות חלק חשוב ובלתי נפרד ממערך שלם שכולל תשתית תפעולית טובה ועובדים מנוסים. המלגזות אמינות ומאפשרות עבודה מאומצת גם בפרקי זמן לחוצים במיוחד. ניתן לספק הזמנות במהירות שיא והעבודה היעילה מסייעת מאוד לדחיפת כל מערך האספקה קדימה. לקוחות אוהבים לקבל את הזמנתם במהירות, מנהלי ייצור מבקשים שהמוצרים יועברו מפס הייצור למחסנים במהירות, וכן הלאה.

שירות מקצועי

חברתנו, דוד צ'פניק ובניו בע"מ, מייבאת מלגזות חשמליות מבית מריוטי במשך שנים רבות. התשתית המקצועית של החברה כוללת מערך שמותאם לצרכי מגוון לקוחות. מומחי החברה ייעצו לכל לקוח לגבי המלגזה המתאימה לצרכיו, מחלקת המכירות תציע דילים במחירים ובתנאים נוחים, וכמובן שניתנת אחריות יצרן. המלגזות איכותיות מאוד, אבל יחד עם זאת, נגרמות תקלות שנובעות מתאונות, ומכשלים אחרים. מערך התחזוקה והתיקונים של חברתנו נותן מענה לכל לקוח בתקופת האחריות וגם לאחריה. מנהלי החברה ועובדיה הינם בעלי תודעת שירות גבוהה ויתרמו מהידע והניסיון שלהם לכל לקוח חדש או ותיק.