ציוד הרמה

 
 
עד לשנים האחרונות לא ניתן היה לשכור לתקופות קצרות ציוד הרמה, כמו לדוגמה מנופים המותקנים על רכבים או מנופים נייחים, מלגזונים או מלגזות. לכן, כדי לעשות שימוש בציוד הרמה מסוגים שונים, צריך היה לשכור את שירותיהן של חברות המחזיקות בציוד זה או לרכוש את הכלים השונים הנכללים תחת הגדרת המטריה הרחבה הזו. כיום לעומת זאת, ניתן לבחור באפשרות הקלה, היעילה, החכמה והחסכונית ופשוט לשכור את הציוד, לעשות בו שימוש ולהחזיר אותו לחברה המשכירה.

באילו מצבים עדיף לשכור ציוד הרמה?

מומלץ לשכור ציוד הרמה בכל פעם שמדובר בפרויקט זמני או חד פעמי. כך, לדוגמה, ישנם פרויקטים בענף החקלאות כמו למשל נטיעה של מטע תמרים או קטיף, המתרחשים אחת לשנה או מספר שנים, המצריכים עבודה עם ציוד הרמה. אם מדובר במשק חקלאי קטן יחסית, הרי שאין שום סיבה בעולם שיישא בהוצאות הרכישה של כלים יקרים ולכן מומלץ כי בעל המטע ישכור את הכלים הדרושים לו.

בנוסף לכך, שכירת ציוד היא הפתרון הנכון כאשר מעוניינים להתנסות בפרויקט מסוים או בכלי מסוים לפני הרכישה. מאחר שעלות רכישת הכלים השונים המשמשים להרמת משאות כבדים מהווה הוצאה משמעותית ביותר, הרי שבחירה בכלי הלא נכון עשויה לגרום להוצאה גדולה של כסף לחינם.

כלים שונים המשמשים להרמה יכולים לסייע רבות גם במעברים של מפעלים או בתים גדולים, בשינוע של ציוד כבד (כמו לדוגמה פסנתרים או רהיטים מסיביים) לקומות גבוהות במבנה ועוד.

כיצד ניתן לבחור בחוכמה את ציוד ההרמה?

על מנת שתוכלו לבחור בחוכמה את ציוד ההרמה המתאים לכם ביותר, ראשית עליכם לאפיין את הצרכים שלכם באופן המפורט ביותר האפשרי. נסו להבין אילו משקלים תצטרכו להרים ולאיזה גובה, מהם תנאי השטח באזור שבו יצטרכו הכלים השונים לעבוד, האם מדובר במחסן עם מעברים צרים או באתר בנייה ועוד. ככל שתוכלו לאפיין את הצרכים שלכם בדרגת פירוט גבוהה יותר, כך תוכלו להתאים את הכלים לפרויקט בצורה מדויקת יותר.

לקבלת פרטים נוספים על ציוד הרמה, אתם מוזמנים ליצור קשר עם אנשי המקצוע המומחים של חברת דוד צ'פניק ובניו בע"מ בטלפון מספר 077-3336589.
 
ציוד הרמה