מלגזות דיזל

מלגזות דיזל – מותג מלגזות בינלאומי מוביל המציג מגוון רחב במיוחד של ציוד הרמה והעמסה לשינוע מטענים שונים. המלגזות התעשייתיות בקטגוריה זו מוצעות עם טווח הרמה שנע בין 2.0 טון ועד 9.0 טון. מדובר במלגזות הבנויות לעבודות הקשות במיוחד, עם אמינות גבוהה והנדסת אנוש המובילה בעולם. מנועי הדיזל המוצעים בכלים אלו חזקים אך שקטים מאוד, ועומדים בתקני זיהום האויר המחמירים ביותר. היצרן תכנן את מלגזות הדיזל לעבודות משולבות בתחומי התעשייה, הייצור והלוגיסטיקה בפרט.

מלגזות דיזל למכירה

מלגזות דיזל מבית ,HYSTER מותג המלגזות מס' 1בעולם, נחשבות למלגזות אמינות ועוצמתיות. הן בנויות לעבודות קשות במיוחד, עם אמינות אגדית והנדסת אנוש המובילה בעולם.

 

מנועי דיזל הייסטר חזקות אך שקטות מאוד ועומדות בתקני זיהום האויר המחמירים ביותר. היצרן תכנן את מלגזות הדיזל לעבודות משולבות בתחומי התעשייה, הייצור והלוגיסטיקה בפרט.

 

מלגזות דיזל מתוצרת הייסטר, מספקות ביצועים מרשימים בכל קנה מידה. הם יכולות לשאת תוך כדי הנסיעה עד 9 טון! מלגזות אלה יכולות להתנייד למרחקים, ביציבות וביעילות מרבית. עם מלגזות דיזל הייסטר תקבלו את התשואה המרבית להשקעה!

 

היתרונות של מלגזות דיזל HYSTER

למלגזות דיזל הייסטר שורה ארוכה של יתרונות כולל : הפחתת זמן עבודה, יעילות עבודה, עוצמות הרעידות והרעש נמוכים, מבחר רחב של תאי מפעיל התורמים לנוחות מרבית ועוד.

 

בטיחות ונוחות בעבודה- מלגזות דיזל הייסטר יציבות עם טווח הרמה שנע בין 2.0 טון ועד 9.0 טון. עם נוחות מרבית למפעיל, בטיחות והגנה אופטימאליות למפעיל, שדה ראייה רחב לעבודות שינוע מגוונות ומינימום זעזועים ותנודות. בעלות יציבות מרבית בכל תנאי העמסה. מנועי דיזל החזקים המוצעים בכלים אלה, מערכת יציבות מתקדמת למניעת התהפכות, חסכון עצום באנרגיה ופרודוקטיביות מקסימלית- כל זה הופך את מלגזות הדיזל הייסטר לבחירה האולטימטיבית.

 

הנדסת אנוש המתקדמת בעולם– חברת HYSTER פיתחה הנדסת אנוש יוצאת מן הכלל, עם דגש לנוחות וביטחון המפעיל ומציעה מבחר רחב של תאי מפעיל התורמים להגדלת התפוקה ויציבות בביצוע יישומים קלים עד כבדים מחוץ למבנים/בחצר. לשם כך מלגזת דיזל הייסטר מצוידת בממשק מתקדם המושג ע"י עיצוב ארגונומי ייחודי. הקבינה של המלגזה מרווחת. המושב הנוח, שדה ראייה מורחב, בקרת תצוגה ודיווח תקלות למפעיל ומשענת יד המתכווננת מאפשרים עבודה מהירה ונינוחה.

 

שדה ראיה רחב- מלגזת דיזל הייסטר מאפשרת שדה ראייה רחב מעולה, בייחוד בהרמה לגובה ועבור מטענים רחבים. ראות מצוינת מאשפרת שינוע בטיחותי ובטוח של מטענים.

 

חסכון באנרגיה ותחזוקה דגמי דיזל עם מנוע תוצרת YANMAR ירוק וחסכוני לפי תקן STAGE V. מנועי דיזל של הייסטר עוצמתיים ואמינים. עם סרן קדמי מתקדם להוצאות אחזקה נמוכות ביותר טווח טיפולים כל 500 שעות עבודה.

 

חברת דוד צ'פניק ובניו בעלת ניסיון של מעל 50 שנה בייבוא ושיווק מלגזות בישראל! מלגזות דיזל מבית המותג העולמי HYSTER מספקות לך את העוצמה הנדרשת כדי להתמודד עם המשימות המורכבות ביותר ולטווח רחב במיוחד של משימות.

 

מחפש מלגזה עוצמתית לתפעול אינטנסיבי בחצר או מחוץ למבנים? רוצים להתייעץ לפני קניה/ מכירה מלגזת דיזל ? אתם מוזמנים לפנות אלינו.

בית דוד צ'פניק החדש - בפארק הטכנולוגי, מודיעין.

03-9533200

צרו עמנו קשר

    דילוג לתוכן