מעמיס טלסקופי מצטודד מבית צ'פניק

מעמיס טלסקופי מצטודד

העמסה והרמה של מטענים מצריכה כלי צמ"ה מסיביים ומהימנים. בצ'פניק נהנים לקוחות החברה ממעמיסים טלסקופיים מצטודדים, כשהדגמים המוצעים מתחילים מגובה של 16 מטרים ועד גובה מרבי של 35 מטרים.

אני בצ'פניק בחרנו עבור לקוחותינו את אחת החברות המובילות בייצור של מעמיסים טלסקופים מצטודדים. באתר האינטרנט שלנו תוכלו להתרשם מחמישה דגמים של מעמיסים טלסקופיים מצטודדים של Manitou הצרפתית – חברה בינלאומית המתמחה בייצור של כלי צמ"ה, כשלה ניסיון רחב בייצור מעמיסים טלסקופיים מצטודדים, כשהמעמיס הראשון שהושק על ידי החברה היה מעמיס ה-MRT1540 עוד בשנת 1993.

מעמיס טלסקופי מצטודד

בשנים האחרונות אנו עדים בעצם למעבר של תעשיות רבות לאותם מעמיסים טלסקופיים מצטודדים. בכתבה שפורסמה באתר האינטרנט accesslifthandlers.com מתייחס טוני דוטו, המשמש כמנכ"ל בבית ספר המכשיר מפעילי צמ"ה, לפער בין מעמיסים סטנדרטיים וישנים יותר לעומת האלו החדשים באומרו כי "בעוד למעמיסים טלסקופיים סטנדרטיים יש חלקי זרוע להרמה והזזת משאות וחומרים לצורך מיקום, מעמיסים טלסקופיים מצטודדים יכולים להרים, להאריך ולהניף, כשביכולתם לספק ממד נוסף של פעולה".

אילו פתרונות מספקים מעמיסים טלסקופיים מצטודדים?

מעמיס טלסקופי מצטודד

מעמיסים טלסקופיים מצטודדים מספקים מספר פתרונות ייחודיים לאתרי עבודה וחקלאות, לבטח אם אותם אתרים ושטחים נחשבים למאתגרים ומורכבים. מדובר בעצם על פלטפורמת עבודה ניידת המסוגלת להגיע לנקודות מסוימות ולשמש כמנוף המסוגל להגיע לגבהים של עשרות מטרים ולשנע ולהעמיס ציוד בעל משקל רב.

המסגרת העליונה של אותם מעמיסים מאפשרת לבצע הרמות אופקיות ואנכיות בצורה קלה ונוחה, כשהטלסקופ במעמיס מספק צידוד מלא של 360 מעלות.

שימוש במעמיסים טלסקופיים מצטודדים בתחום החקלאות

בתחום החקלאות בישראל משקים רבים הבינו במהרה את החשיבות בשימוש במעמיסים אלו. היכולת לחבר לאותם מעמיסים מספר אביזרים, שגם אותם תוכלו לרכוש בצ'פניק, מאפשרת לחקלאים במשקים להעביר ממקום למקום חומרים רבים בקלות ויעילות, בין אם מדובר על איסוף חצץ וריכוזו בנקודה מסוימת ועד העמסה והעברה קלה, נוחה ובטוחה של עצים.

יכולתם של מעמיסים אלו להגיע בצורה קלה ויעילה לשטחים חקלאיים מאתגרים, לבטח בימי החורף הבוציים, מאפשרת לחקלאים במשקים השונים לקדם את עבודתם במהירות ובהתאם לצרכים המשתנים מולם הם מתמודדים, בין אם מדובר על מקרים בהם יש צורך לבצע קטיף, הכנת תשתיות להשקיה ועד העברת ציוד כבד והכוונתו באופן יעיל ומהיר.

איפה עוד הופך השימוש במעמיסים טלסקופיים מצטודדים ליעיל?

מעמיס טלסקופי מצטודד

לצד השימוש הרחב הקיים במעמיסים אלו בתחום החקלאות, ניתן לראות כיצד תעשיות נוספות בישראל וברחבי העולם רואות את היתרונות בשימוש במעמיסים אלו, לבטח בדגמים הקומפקטיים יותר המוצעים אצלנו בצ'פניק.

שימוש יעיל של מעמיסים אלו ניתן לראות כיום בשדות תעופה בינלאומיים רבים, בתעשיית הנפט והגז, בפרויקטים הכוללים כרייה של מנהרות, באתרים לפינוי מכלים, ניהול פסולת ועוד. כניסתם של מעמיסים אלו לא רק ייעלה את העבודה באותם אתרים, אלא הבטיחה ושיפרה את ביטחון המפעילים ושאר העובדים באותם אתרים.

בחירה במעמיס טלסקופי מצודד המתאים לצרכים שלכם

אנו בצ'פניק מודעים למורכבות העבודה הקיימת בתעשיות השונות. מורכבות זו מאתגרת אנשי מקצוע רבים בכל הנוגע להתאמה של כלי הצמ"ה היעילים ביותר ובתוכם בחירה של דגם נכון ומדויק לו המאפיינים המתאימים ביותר לצרכים של התעשיות השונות.

חלק ניכר מלקוחות צ'פניק מעוניין גם לקבל רקע ומידע רחב על הדגמים השונים של המעמיסים שלנו. בצ'פניק תוכלו ליצור קשר עם אנשי מקצוע של החברה, כשאלו יוכלו להתאים לכם את דגם המעמיס המתאים לכם וזאת בהתאם לצרכי העבודה שלכם.

חלק מהיכולת להתאים לכם מעמיס טלסקופי מצודד תתאפשר בזכות נתונים הנוגעים למרחבי העבודה לצד האתגרים היומיומיים. בין היתר, נרצה לדעת אילו חומרים אתם רוצים להעביר ומה משקלם, מהם מתארי השטח בהם המעמיס צריך לעבור, האם קיימת מגבלת גובה בחלק ממרחבי העבודה ולאילו אביזרים נלווים אתם תזדקקו בטווח הזמן הקצר והארוך יותר.

דילוג לתוכן